O nas

Projekt Barra Europe, powstał z chęci popularyzacji, silnika który do tej pory był praktycznie nie do zdobycia na rynku Europejskim. Wierzymy, że jest on w stanie uzupełnić i urozmaicić ofertę jednostek napędowych w wielu płaszczyznach Motorsportu. Dlatego postanowiliśmy stworzyć Barra Europe, gdzie będziemy dla Ciebie partnerem technicznym, dostawcą silników oraz dystrybutorem wszystkich części, jakie będą Ci potrzebne. To wszystko, korzystając z naszych dużych i stałych stanów magazynowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się, jeśli będziesz czegoś potrzebować z dnia na dzień. Na miejscu posiadamy kilkadziesiąt silników, kilkaset referencji części, sprzęgła, turbosprężarki, elektronikę – wyselekcjonowane, tak aby zapewnić najwyższa jakość i pewność, że nigdy niczego nie zabraknie, gdy akurat będziesz tego potrzebował.

W Barra Europe, bierzemy na siebie odpowiedzialność, że nigdy nie będziesz musiał czekać na daną część, czy silnik kilka miesięcy. Dla Ciebie, stworzyliśmy wyjątkowy kanał transportowy z Australii i nawiązaliśmy współprace z najlepszymi dostawcami.

BarraEurope jest zlokalizowane w Polsce, dzięki czemu wysyłka do dowolnego kraju UE nie stanowi żadnego problemu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email office@barraeurope.eu lub telefonicznie pod numerem +48512433334.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Barra Europe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl